Massimeedia eksitav info ja ulmelised hirmutavad v11ruse pildid on loonud rahvas hirmu ja vale ettekujutuse sellest, millega on tegelikult tegu. Kasvõi kui vaatate neid pilte internetis, mida sellest v11rusest hulgaliselt loodud on. Tegemist on väga eksitava infoga, sest tegelikkuses ka parima tehnika puhul on see pilt, mida laboris näha saab, täiesti mustvalge ja kahemõõtmeline. Siin võite näha elektroonilise mikroskoobi pilti nõndanimetatud v11rusest rakus:

COVID.png

Samas kui me vaatame lähemalt Eksosoomi, siis tema sarnasus selle tegelasega siin on äärmiselt suur nii mõõtude, välimuse kui ka struktuuri poolest. Siin saate näha eksosoomi raku sees:

EKSOSOME.png

Eksosoomide puhul on tegemist rakkudest erituvate RNA lõikudega poolorganismidega, mis kaitsevad rakke mürkide ja radiatsiooni eest. Keha rakud hakkavad eritama eksosoome puutudes kokku stressiga või hirmuga, mürgitusega, raskemetallidega kehas, kiirituse või radiatsiooniga.

Seega mitme teadlase väitel on väga suur tõenäosus, et need samad eksosoomid on tembeldatud selleks v11ruseks. Ja nagu te ise näha võite nende sümptomite pealt, et sellised eksosoomid võivad kergesti leiduda proovides inimestel, kes on istunud hirmus ja stressis kodus või olnud palju elektromagnetkiirguse käes. Siit ka väga suur oht, et analüüsid võivad osutuda positiivseks. Kui rääkida analüüsidest, siis tegelikult meditsiinil puudub hetkel testi kuldne standard. Ehk maakeeli öeldes, neil puudub v11ruse tüve konkreetne näidis, millega teste võrrelda. Sellest tulenevalt ükski test ei ole 100% õige ja parem on neid teste üldse vältida. Kui te tunnete, et olete jäänud haigeks või grippi, kasutage suurtes kogustes C-vitamiini, et tugevdada immuunsust ja hoida tervist.

Screenshot 2020-04-04 at 17.37.19.png

Siit jõuame aga järgmise ohuallika juurde, milleks on uus interneti- ja mobiililevi tehnoloogia massiline levik üle maailma. Hetkel kui enamus inimesi istub kodudes, paigaldatakse uusi antenne tänavatele, koolide ja lasteaedade katustele ning muudesse aktiivselt inimeste poolt kasutatavatesse piirkondadesse. Need antennid töötavad mikrolaine sagedusel, mis on nagu mikrolaineahjul, aga kordades võimsamad. Selline kiirgus tekitab kehas veelgi suurema eksosoomide levimise ja seega suurema positiivse testi ohu. Teadlaste väitel on testi positiivse tulemuse tõenäosus lausa 4/5. Te võite kuulata ühe tunnustatud arsti Dr. Thomas Cowan’i selgitust selle kohta, kuidas uute antennide ja telefonide kiirgus mõjutab meie tervist, aga kahjuks nii FB-näoraamat kui ka YT-kanal on selle video maha võtnud nimetades seda valeinfo levitamiseks. Kui kellelgi siiski on huvi, siis ma saan seda isiklikult jagada.

Kui te küsite, et miks arsti etteaste on sotsiaalmeediast maha võetud, siis te peate mõistma, et hetkel on kõigile valitsusasutustele ja meedia ettevõtetele pandud kohustuseks jagada AINULT üht versiooni kogu sellest Pandeemia-Paanikast. Kõik muud versioonid on keelatud ja neid kustutatakse ning nende levitajaid ähvardatakse. Kui te küsite, kuidas on see võimalik ja mis saab sõnavabadusest, siis ma küsiksin hoopis teie käest, mis on saanud teie endi liikumisvabadusest? Kui pea kõik inimesed maailmas on sunnitud koju luku taha, siis mis sõnavabadusest me siin üldse rääkida saame. Kogu see olukord, mis praegu toimunud on, oli korralikult ette planeeritud ja läbimõeldud skeem, et inimesi allutada uuele korrale. Selle kohta, et see kogu “haiguspuhang” oli planeeritud, on palju näiteid.

Tähelepanelikumad kodanikud peaksid veel mäletama, kuidas juba eelmisel aastal saadeti inimestele kirju laiali kriisikeskusest hoiatusega, et suurem kriis on tulemas ja varugu kõik omale toiduaineid ja eluks hädavajalikku. Minu poole pöördusid mehed murega, et kaitsevägi nõuab nende kogunemist reservõppustele. Ka mina olen selliseid kirju saanud korduvalt viimasel ajal. Minu vastus oli neile alati sama: olen 8 aastat teeninud Eesti Kaitseväge ja sellega on minu teenistuskohustus täidetud juba kümnekordselt. Mina sõdida ei taha. Arvasin, et tõenäoliselt tuleb Eestis sõda. Aga sõda mitte enam riikide vahel, vaid inimeste ja korporatsioonide ning organisatsioonide vahel. Tegelikult sõda juba käib ja me kõik oleme uue moodsa sõja lahinguväljal. See on meie jaoks nii uus, et me ei oska seda lihtsalt ära tunda ennem kui on liiga hilja. Kui te ei usu, mida ma räägin, siis praegusel hetkel on välja kuulutatud ERIOLUKORD. Lugege, mida see tähendab ja mida endaga kaasa võib tuua. (Eriti soovitan tähelepanu pöörata paragrahv 8 lõige 3’le.)

Mis saab edasi?

Maailma organisatsioonid koostöös suurkorporatsioonide ja riikidega on käivitanud plaani, mis on jõudnud etappi, kus enamus maailma rahvast istub kodudes luku taga. See on tõenäoliselt ettevalmistus järgmiseks etapiks. See plaan näeb ette, et kõik maailma inimesed saaksid allutatud uuele maailmakorrale. Plaani esimesed etapid on näidanud, et see on täiesti võimalik. Meedia ja valitsuse hirmutamise tulemusena istuvad kõik juba vaguralt toas. Edasi on plaanis läbi viia massiline vakt51neerimine. Eesmärk on vakt51-neerida kõiki inimesi. Me ei tea täpselt, mis selles vakt511nis on. Aga näidake mulle üht ohutut vakt511ni viimasest kümnendist! Teiseks on plaanis hakata kontrollima kõiki inimesi, ega neil ei ole nakatust sellesse müstilisse v11rusesse, millest kõik pasundavad. Selleks tahetakse hakata käima kodudes, et võtta inimestelt proove ja kui proov osutub positiivseks (loe: artikli algust), siis rakendatakse meetmeid. Inimesi püütakse isoleerida oma perekonnaliikmetest “nende endi kaitseks” ja paigutada kuhugi teadmata ajaks. Lisaks on USA’s plaanis seirata ja jälitada kõiki inimesi, kellega nakatunud on olnud kontaktis viimasel ajal. Kõik see tundub väga kahtlane ja täiesti ebahummaanne. Ja seda püütakse tembeldada uueks normaalsuseks kogu maailmas.

Uus info C0V1D Vakt511ni kohta. 

Samas on Maailmas toimumas vastupanu liikumine, mis püüab paljastada valitseva eliidi kurja plaani ning nende muud räpased saladused. Hetkel on USA’s toimumas massiline vahistamine ja üle saja tuhande kinnise kohtuprotsessi selle koduaresti varjus. Valitsejate 5atanistlikud kombetalitused on tulnud päevavalgele ja Ameerika president on võtnud need sihtmärgiks, et tuua humaansus ja kord tagasi inimkonda.

French President Emmanuel Macron Receives One Planet Summit's International Philanthropists At Elysee Palace In Paris

Ma kutsun üles inimesi ärkama üles, võtma vastutus enda ja oma ligimeste tervise eest ning mitte alluma ebainimlikele korraldustele. Teie kodu on teie kindlus. Hoidke võõrad inimesed oma kodudest eemal. Hiina näite puhul võin öelda, et seal tehti neid isoleerimisi väga brutaalselt ja vastu inimeste tahtmist. Seetõttu on väga oluline pidada meeles oma inimõigusi ja seista nende eest meil kõigil. Näiteks õigus usule, kui usk ei luba midagi kehasse sisestada või tilkagi verd anda.

See artikkel ei pruugi olla kaua loetav, sest enamus minu postitusi sotsiaalmeedias, mis on olnud seotud viiruse tegelike põhjustega on juba meedia poolt maha võetud ja kustutatud. Seetõttu edastage see info oma lähedastele ennem kui on hilja. Kui algavad koduvisiidid, on plaanis piirata inimeste ligipääsu internetile, et jääks alles vaid massimeedia televisiooni ja raadio vahendusel. Eesmärk on jätta meid üksi nende väljakutsetega, et me ei saaks pöörduda abi saamiseks sõprade või sugulaste poole. Seetõttu veenduge, et teil oleks lähedaste telefoninumbrid olemas ja värskendatud. Kõige parem on vältida kokkupuudet selliste ametnike ja med-töötajatega ning suhelda nendega vaid läbi lukustatud koduukse. Välisuksele võite riputada sildi “Viiruse-Vaba Ala”. Igasuguse kontakti vältimiseks võite tuua ettekäände selle sama pandeemia. Kui keegi tuleb ukse taha mõõtma või kontrollima vms. siis küsige kust ta tuleb ja kuidas ta saab teile praegu tõestada, et ta ei kanna endaga kaasas nakatust. Oma pere huvides on teil õigus need inimesed ukse taha jätta ja mitte nendega kokku puutuda. Ma siiralt loodan, et need asjad nii kaugele ei lähe, palvetan meie inimeste poolt, et see unenägu saaks varsti mööda, aga ma pean enda kohustuseks teid hoiatada.

Olge terved!

Hoidke oma lapsi!

Igor

5 kommentaari “Pandeemiapaanika

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s