Kui vaadelda käimasolevat pandeemiat ja kriisi, mis toimub kogu maailmas tantristlikust vaatevinklist, siis tegemist on äärmiselt põneva ajastuga. Meie silme ees on aset leidmas teatrietendus, kus osadele pannakse ette uued maskid, samal ajal kui teistel kukuvad maskid eest. Alanud veevalaja ajastu on ka tõe ja läbipaistvuse aeg, kus tõde on aina raskem varjata. Kui varem sai inimkonda petta näidates neile nooblit eeskuju samal ajal kulisside taga kurjust sepitsedes ja ebainimlikke roimasid sooritades, siis nüüd ujuvad need kurjad teod üsna selgelt pinnale. Isegi vähegi ärganud inimesed hakkavad seda suurema pingutuseta märkama. Paljudele on selle tõe nägemine hirmutav. Hoopis lihtsam oli elada magusas vales, isegi siis kui see vahel haiget tegi. Seetõttu ka nüüd kui tõde on tulnud ilmsiks, on paljudel raske seda vastu võtta ja seedida. 

Eriti tugevalt eitamise faasis on need ühiskonna vormid, mis toidavad süsteemi meediat ja peavoolu propagandat oma tähelepanuga. Isegi kui neile näidata selgeid teaduslikke fakte või uuringute tulemusi, mis on vastuolus meedias pidevalt pasundava narratiiviga, ei võta see rahvas enam teist infot vastu. Selle asemel hoopis rünnatakse sõnumitoojat ja kleebitakse talle meedia poolt ettesöödetud silte. See omakorda paneb isehakanud rahva päästjad reageerima solvumise ja kõrkusega. Nii tekivad ühiskonnas erileerid – ühed on need, kes kiivalt kaitsevad põhjaminevat süsteemi ning teised, kes näevad läbi seda valet ning püüavad meeleheitlikult ülejäänuid selle eest hoiatada. Me oleksime nagu üheskoos mere-kruiisil Titanicu peal, kus osad inimesed näevad lähenevat jäämäge ning ülejäänud pidutsevad laeva saalis. Olen kuulnud lugusid, et Titanicu laeval kästi orkestril edasi mängida ka siis kui alumised laeva korrused olid juba vett täis. 

Puhasta oma päevad

Mõttetust mürast

Astu välja

Sellest mürgisest jurast

Ära toida enam

Ühtki halba uudist

Vaata kõrgemale

Oma väiksest kuudist.

Luba elul ennast kanda

Triivi armastuseranda

Võtta suund oma õnne poole

Lisa värve oma loole

Igor

Ma viibisin ise hiljuti ühel suguvõsa kokkutulekul, kus tähistati poisi sünnipäeva, kes sai 17-aastaseks. Kui ma küsisin tema isalt, kas nad kavatsevad end v@ktsineerida, siis olid nad veendunult selle poolt. Kui ma proovisin tuua faktilisi näiteid selle kohta, et antud preparaadid võivad olla elule ohtlikud, hakati kahtlustama, et ma olen kas Putini suur austaja või lamemaalane. Kuna see poiss on mulle väga oluline ja ma ise osalesin tema kasvatamises kui ta oli veel väike, siis ma keelasin tema isal oma poega v@ktsineerida. Selle peale läks mees marru ja tuli mulle käsipidi kallale. Haritud mees, professori perekonnast, ei suutnud talitseda enda viha ja muutus kontrollimatuks huligaaniks, kes on valmis teisele pasunasse panema kui tema uskumuste vastu teda hoiatati. Ma püüdsin kutsuda ta tagasi teadvusele, et ta midagi rumalat korda ei saadaks ja lahkusin peolt puhta südametunnistusega. Kui ma ei oleks oma tõde välja öelnud ja jäänud “viisakaks” noogutajaks, ei oleks ma seda endale suutnud andestada. Nüüd jääb vastutus temale.

Kui keegi ei vastuta siis keegi peab vastutama.

Selline vastandumine suurendab omakorda duaalsust ning süsteem kallab õli tulle toitudes mõlema osapoole emotsioonide magusast energiast. Jälgige kasvõi enda emotsiooni, kui te näete järjekordset videot sotsiaalmeedias, kus politseinik nuhtleb vägivaldselt mõnd vanemat naisterahvast, kes ei usu maskide kandmise dogmat ning valib oma sünniõigusega saadud vabaduse hingata. Pange tähele, kuidas teil endal läheb käsi rusikasse või hambad hakkavad ebaõiglusest krigisema. Sel hetkel te juba toidate oma emotsiooniga seda süsteemi. Miks muidu teie arvates samal ajal kui enamus sotsiaalmeedia kanaleid on tsenseerinud kõikvõimalikud toimivad ravimeetodid populaarsele v11rusele ja kustutanud kontod ning postitused uute v@ktsiinide jubedatest kõrvaltoimetest? Samal ajal on sellised tänavavägivalda õhutavad videod kõigile nähtavad ja koguni süsteemi poolt soovitatavad. Eesmärk on õhutada vaenu, kasvatada vastaspoolte vahelist polaarsust, et koguda rohkem emotsioone. FB kulutab mildjardeid oma tsensuuri armeele, mis kustutab igapäevaselt sadu tuhandeid postitusi, mis ei lähe narratiiviga kokku.

Meie tänase päeva sotsiaalmeedia juhtiv lehekülg – näoraamat on näiteks ära keelanud meie festivali kodulehe näitamise oma keskkonnas. Kui proovida jagada lehekülge www.tantrafest.ee messengeris või oma FB seinal, avaneb selle peale kuri hoiatus, et antud sisu on vastuolus nende kogukonna standarditega. Kas põhjus on selles, et meie festival õhutab rõõmu, armastust ja õnne? Kas need on väärtused, mis ei kõlba enam sotsiaalmeedia sisuks? Miks vägivald ja vihkamine on OK ja armastus mitte? Kelle või mille huve siis see keskkond tegelikult teenib?!

Samal ajal on meie hulgas teatud inimesed, kes kasutavad seda aega enesearenguks. Minu sõprade seas on palju neid, kes on viimase aasta jooksul saanud tegelda oma sisemaailma puhastamise ja uue loominguga. Minu enda jaoks on see periood olnud väga loominguline ja viljakas. Kui varasemal ajal ma kulutasin palju aega ja energiat näiteks reisimisele ja festivalidele, siis nüüd olen saanud pühendada rohkem aega lugemisele, kurjutamisele ja uute filmide ning saadete tegemisele. Näiteks eelmine aasta kui kogu maailm pandi koduaresti, istusime oma kallimaga maha ja hakkasime looma veebikooli kõigile paaridele, kes soovivad õppida teadlikku puudutust ja massaaži. Aastaga sai loodud kakskeelne puudutuse kool www.learn2touch.com kus igaüks saab õppida uusi ja huvitavaid puudutuse tehnikaid ilma kodust lahkumata. 

Sama olen kuulnud paljude teiste loojate käest. Mõned on koguni nimetanud seda aega kõige õnnelikumaks perioodiks nende elus ja ma pean nendega nõustuma. Uus ajastu on toonud endaga kaasa väga palju uusi ja huvitavaid võimalusi. Nende märkamiseks on vaja vaid leida vaikus, lülitada välja valedest ja hirmust pakatav meedia ning vaadelda seda elu erapooletult ning lapseliku uudishimuga. Selleks ei ole vaja valida pooli või kedagi minna õpetama. Piisab juba sellest kui sinu sees on rahu ja teadmine, et kõik toimuv on kõrgemaks hüvanguks ning mis ka ei juhtuks – sa oled hoitud. 

Sa oled Hoitud!

Kui sa tunned, et see sõnum resoneerub sinuga, siis võid tulla tutvuma sarnaste inimestega meie festivalil, kus me üheskoos ütleme elule JAH. Meid on tegelikult palju ja me ei karda. Me hoiame kokku ja toetame teineteist, et uus maailm saaks sündida läbi MEIE. See on maailm, kus on rahu, puhtus, armastus ja austus kõige elava suhtes. Tule ja koge seda koos meiega Tantrafestivalil, mis toimub selle suve augustikuus Harjumaal Liipa talus.

Samuti on see aeg toonud võimaluse õppimiseks. Ma ei ole oma elu jooksul lugenud nii palju teaduslikke artikleid ja kuulanud teadlaste saateid, kui viimase aasta jooksul. See aeg oli meil kõigil antud selleks, et me saaksime teha õige valiku, sest kaalul on igaühe elu. Ma olen siin eelnevates artiklites juba rääkinud võimalikest kõrvalmõjudest ja tagajärgedest seoses uue preparaadi süstimisega. Järgmises artiklis ma kavatse tutvustada alternatiivseid ravimeetodeid sellele ja teistele v11rustele. Need rohud on tõestanud end praktikas päästes juba tuhandete inimeste elud. Igaühel peaks olema varuks oma selline ravim, mis aitab kehal võidelda või ära hoida praeguseid ja ka uusi v11ruseid. 

Aeg on võtta vastutus oma tervise eest enda kätte.

Ma olen seda lauset korrutanud juba aastaid ja alles nüüd ma mõistan ise, kui eluliselt oluline see on. Me elame ajastul, kus haiglatest on saanud kinnipidamisasutused. Selle kavatsuse eest hoiatati inimkonda juba 60’tel. Tänaseks on saanud sellest uus reaalsus, kus inimesi ei lasta haiglast sisse ega välja. Patsiendid ei saa kohtuda oma lähedastega ja surevad piinavas üksinduses. Osadele haigla külastajatele määratakse surmavat ravi vastu nende enda tahtmist. Juhtivaid arste ja teadlasi, kes on astunud välja, et paljastada tõde, on surutud vaikima surma ähvardusel. Maailma parimaks arstiks on tituleeritud juristi haridusega IT-mees, kes on juba tapnud ja sandistanud miljoneid inimesi üle maailma oma depopulariseerimis-preparaatidega. (Proovi googeldada inglise keeles : “maailma parim arst”). Ja ükski valitsus, ükski inimene ei julge sellele hullunud sarimõrtsukale ja globalistile vastu astuda. Kas teadsite, et see mees on Eesti resident? Tal on samasugune plastikust isik taskus, nagu sinul. See tähendab, et me saame kutsuda teda vastutusele meie oma kohtusüsteemis. Oleks aeg õiglus jalule seada ja see kurjus peatada. Niigi liiga palju kahju on juba tekitatud. 

Allikas: Google otsing.

Aga see saab juhtuda siis kui piisav hulk inimesi on ärganud, et kuulda, mida see mees on avalikult rääkinud juba viimased kümme aastat. Loodame, et suur hulk inimesi ärkab ennem kui surmavad v@kts11ni kõrvalmõjud inimkonna siit ilmast pühivad…

Samas võibolla on kõik see samuti suurema ärkamise osa ja need, kes ei soovi selle muutusega kaasa tulla – nende hinged valivad lahkumise siit ilmast. Oluline on siinkohal jätta igale inimesele tema vaba valik, mida ta oma kehaga teha otsustab. Uute preparaatide katsetamine ei saa olla sunniviisiline. Selle vabaduse eest tuleb seista.

Minu keha kuulub ainult mulle! Ma olen elus inimene! Ma ei ole nõus osalema ravimitööstuse eksperimentides. PUNKT.

Igor Earthchild

Üks kommentaar “Puhastus

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s