Krooniga pärjatud pandemaatika meie ühiskonnas jätkub ja kuigi on antud elanikele veidi hingamisruumi maski vahelt, siis naiivne on loota, et olukord on paranenud ning kõik on taas normis. Peale suve järgneb meie maal teatavasti sügis ja sellega kaasneb piiratud ligipääs päikesele ning niiske kliima, mis soodustab tavapäraste v11ruste levikut. Nii on olnud juba aastaid ja enamus meist on sellega harjunud ning harjutanud ka oma immuunsüsteemi. Aga see kord on asjalood teised, kuna suur hulk elanikke on saanud vahepeal imeravimi süsti või isegi mitu süsti. Nimelt seda preparaati ei ole heaks kiidetud ühegi terviseameti poolt – ja seda ühel konkreetsel põhjusel. MRNA tehnoloogiat on testitud juba aastaid loomade peal, aga kõik katsed nurjusid, kuna katseloomad surid selle preparaadi tõttu ära. Kõik katsed, mida tehti hiirte, küülikute ja lindude peal lõppesid fataalselt sellest hetkest kui katsealused puutusid kokku taas v11rusega, mille eest antud v@kts11n pidi neid kaitsma. Looma kehas tekkis autoimmuunreaktsioon, kogu keha täitus põletikuga ning katsealused surid. Seepärast ei olnud võimalik antud preparaati turule tuua koos terviseameti heakskiiduga. Sellest mindi mööda eriolukorraga, müües riikidele eksperimentaalravimit hädaabi klausli all. Selle jaoks oli vaja tekitada kunstlik pandeemia ja külvata nii palju hirmu, et nii kodanikud kui riigid paanikas rabaksid ravimeid, mis ei ole isegi läbinud edukalt testimise faasi. Nüüd siis võime näha kõiki inimesi osalemas antud preparaatide testimises. See on inimkatse, millel saab tõenäoliselt olema üsna võigas tagajärg. Aga suures plaanis on ka sellele juba mõeldud ja meedial on valmis pandud uudised selle kohta, kuidas need v@kts1neeritud inimesed surid hoopis C0V1D1 variatsioonidesse. V11ruse variatsioonid on uus koll, millega inimesi hirmutatakse, et nad aktiivsemalt sellest eksperimendist osa võtaksid.

V11ruse variatsioonid ei erine oluliselt Hiinas esialgselt disainitud v11rusest. Kuna tegemist on keeruka proteiini konstruktsiooniga, mis koosneb üle 100 tuhandest aminohappest, siis kõige suurem tänaseks leitud erinevus on 27 aminohapet e. 0,03% erinevust. Teie keha immuunsusel ei ole raske ära tunda sama v11rust, mis erineb originaalist vaid nii väikeses ulatuses. N. Oletame, et v11rus näeks välja iguaani moodi, siis v11ruse variatsiooni puhul oleks selle iguaani sabaots punast värvi. Kui võltsmeedia uudised püüavad hirmutada rahvastikku, et uue variatsiooni puhul on tegemist muteerunud v11rusega, aga meie oma imuunsüsteem tuleb sellega kenasti toime. 

Samas kui me võrdleme MRNA v@kts11ni poolt sünteesitud antikehade toimet, siis erineva viiruse mutatsiooni puhul võivad need antikehad olla kasutud. Vähe sellest v@kts11n pärsib keha loomulikku immuunsust asendades universaalsed antikehad sünteetiliste e. GMO antikehadega, mis ei pruugi enam muteerunud v11rust äragi tunda. Vähe sellest – antud v@kts11nid sunnivad seda v11rust kehas muteeruma, et sünteesitud antikehadele märkamatuks jääda. Nõnda saavad v@kts1neeritud inimesed muteerunud v11ruse inkubaatoriteks. See võib muuta esialgu väheohtliku v11ruse v@kts11nidele immuunseks patogeeniks, mille tabamiseks hakatakse looma aina uusi v@kts11ni variatsioone. Selle asemel on äärmiselt soovituslik hoopis tugevdada enda imuunsüsteemi ning hoida nedest eksperimentaalravimitest võimalikult kaugele eemale. See käib ka v@kts1neeritud indiviidide kohta, sest neist saavad uute v11ruste kandjad. 

Mobiilside progress

Vähe sellest, et MRNA paneb keha rakud tootma kehale tundmatuid proteiine, saab see muuta ka keha DNA’d. Kuigi peavoolu teadlased väidavad, et see on võimatu. Siiski on tehtud uuringuid, mis näitavad, et 40% imetajate DNA’st on muundunud väliskeskkonna mõjudest. Ehk kõik välised faktorid saavad mõjutada inimese DNA’d. Kuna harilikult on RNA ebastabiilne ega kesta kaua ning üsna varsti lõhustatakse see kehas algosadeks, siis sünteetiline mRNA on tehtud stabiilne ja vastupidav. Seega on sellel suuremad šansid pääseda raku tuuma ning mõjutada raku DNA’d. Võib ju arvata, et v@kts11ni süsti puhul on tegemist nii väikese doosiga – kuidas see ometi saaks mõjutada kogu keha? Aga kui te vaatate võrdluseks mao mürki või ämbliku hammustust, või kasvõi mesilase nõelamist, mida igaüks on kasvõi korra elus kogenud, siis seal on mürgi kogused mikroskoopiliselt väikesed, aga tagajärjed võivad olla eluohtlikud. Pealegi antud mRNA tehnoloogia on disainitud ise paljunema kehas ja see protsess võib võtta aega kuid. Keha rakkudele antakse korraldus toota neid “spike”-proteiine ning sellel protsessil pole lõppu. Paari aastaga on see operatsioonisüsteem okupeerinud kogu keha ning siis saab hakata manipuleerima kehaga väljast poolt, kasutades selleks näiteks 5/G tehnoloogiat, mis annab kehale vastavaid signaale ja programmeerib inimesi tegema asju, mida korporatsioonid soovivad. Mobiilimastide mõju me palja silmaga ei näe. Aga kui vaadata hiljutist eksperimenti 4G mobiiltelefoni mõjuga vedeliku kristallidele, tundub, et tegemist võib olla lausa maavälise tehnoloogiaga, mis iga päev meid mõjutab. Näiteks ma vaevlesin viimase aasta jooksul pideva peavalu käes öösiti. Algul ma kahtlustasin, et tegemist on reaktsiooniga uuele 5/G levile, mis on kiiresti levima hakanud linnas, kus me elame. Siis aga avastasin, et seda peavalu põhjustavad minu kõrvaklapid, millel on BT saatja ja vastuvõtja. Nüüd kui läksin tagasi juhtme peale üle, on peavalud kadunud. Aga paljud inimesed kannavad neid kõrvaklappe sügaval oma kõrvade sees!

Lisaks v@ktsiinide kahtlastele toimetele on palju ringi liikunud videosid ja fotosid PCR testi pulkade ja maskide kohta. Videotes on näha, kuidas teatud teist värvi kiud sooja hingeõhu peale “ellu ärkavad” ja hakkavad end liigutama sooja õhu suunas. Mul on kahtlus arvata, et inimesed hingavad sisse omale nanotehnoloogia mikroroboteid, mis hakkavad kehas koostöös mRNA poolt välja töötatud proteiinidega moodustama uusi tehisorganisme, mida saab välispidiselt juhtida. Ma tean, et see kõlab väga ulmelisena ja pigem tahaks uskuda, et kõik see on väljamõeldis.

Aga kui vaadata lähemalt näiteks PCR testi pulka, siis selle otsas olevad kiud paistavad mikroskoobi all kui imepeenikesed terava otsaga torukesed, millest on leitud sellist ainet, nagu DARPA Hüdrogeel. 

Hydrogeli kasutatakse sõdurite programmeerimiseks.

See on sõjaväe poolt välja töötatud mateeria, mis hakkab soojas keskkonnas paljunema moodustades 3D vorme. Need omakorda halvavad käbinäärme tööd ning suudavad kommunikeerida raadioantennide signaale ajusse. Uuringus tehti katsetusi näiteks mardikatega. Sisestades seda ainet mardikasse sai mõne aja pärast seda mardikat puldist juhtida. Ei ole juhus, et ka 5/G antennides leidub trükkplaat markeeringuga C0V1D19. 

Sarnaseid uudiseid tuleb ka Venemaalt, kus üks häkker näitas, kuidas ta häkkis sisse oma sõbra keha protsessorisse. Videos paljastab häkker, kuidas ta loeb andmebaasist andmeid oma sõbra keha-arvuti kohta, mis on paigutatud vene vaktsiini “Sputnik” abil. Andmetest võib välja lugeda inimese asukoha, tegevuse, südame aktiivsuse ja protsessori töö kohta reaalajas. Sellised protsessorid on paigutatud inimestesse nende riigi poolt välja töötatud C0v1d1 v@ktsiini abil. Tuletan meelde, et venelased olid esimesed, kes saatsid inimese sputnikuga kosmosesse. Nüüd on neil õnnestunud saata tehiskaaslased inimeste sisekosmosesse. Milleks seda vaja on? Selle kohta võid lugeda minu eelnevast artiklist antud teema kohta. Selle jaoks on Microsoft teinud juba patendi, kuidas kasutada inimese aju protsessorina.

Seega kõigil neil, kes on valinud osaleda antud inimeksperimendis, on nüüd valida, kas teenida süsteemi oma kehasse paigaldatud protsessoriga või minna teise ilma hüperpõletikulise reaktsiooni või vereklompide tulemusena. Ma loodan, et on olemas ka kolmas tee, mis päästab need inimesed, kes on kaasatud antud kampaaniasse vastu enda tahtmist või juhuslikult. Kanadas näiteks pakutakse seda surmasüsti lastele tasuta jäätise eest :O Ja seal alates 12 eluaastast ei ole vanema nõusolek nõutud. Siiski kui teil on kõrvaltoimeid või keegi teie v@kts1neeritud lähedastest on läinud teise ilma, pange need andmed kirja meie kodumaa statistikaametisse, et me saaksime näha tegelikke numbreid antud preparaatide mõju kohta. Ameerikas näiteks sarnane andmebaas VAERAS näitab sel aastal juba 4000% v@kts11nidest põhjustatud surmade kasvu.

Ma soovin kõigile tervist ja julgust elada. Eriti neile, kes on säästnud end surmasüstist ja tahavad edasi elada sellel maal. Pange tähele, et just teid hakatakse süüdistama, kui tuleb v@kts11nist põhjustatud surmalaine. Siis hakatakse näpuga näitama mitte v@kts1neeritutele, kelle pärast olevat “uus laine” saanud alguse. Aga selle peale ma soovitan küsida kohe, kas need teise ilma läinud olid v@kts1neeritud või mitte. Neid andmeid hakataks iga hinna eest varjama, nii nagu pole kunagi avaldatud näiteks laste haiguste puhul võrdlust v@kts1neeritud ja mitte v@kts1neeritud laste vahel.

Järgmises peatükis ma räägin naturaalsetest rohtudest, mis aitavad hoida keha immuunsust kõigi moodsate ja vanamoodsate v11ruste vastu.

2 kommentaari “Inimantennide ajastu

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s