Kallis inimene. Ma ei tea, kuidas see artikkel sinuni jõudnud on, aga mingi ime siia sind tõi. See sõnum jõuab väga vähesteni, seega suhtu sellesse austusega. Me oleme jõudnud väga keerulisse ajajärku, kus globaalne sõda inimkonna vastu on jõudmas haripunkti ning seda on juba väga raske varjata. Selles lahingus jäävad ellu vaid vähesed. Seetõttu on sinul veel lootus, kui sa reageerid õigeaegselt ja arukalt. 

Olen oma blogis kirjutanud juba viis artiklit selle kohta, mis sündmused on aset leidnud viimase pooleteise aasta jooksul ja kuhu need viivad. 

Aga kõige hullem on alles ees. Selleks tuleb mõista, et kõik need sündmused, mis leidsid aset 2020 aastal ja leiavad aset praegu, on hoolikalt ette kavatsetud ja läbimängitud mitmetes eelnevates simulatsioonides, mille kohta võid lugeda minu eelnevates postitustes. Isegi artiklid ja twiidid on võetud käsiraamatust, mis kirjutas ette  kõik stsenaariumid. Praegune sündmuste jada on seega toimunud rangelt plaani järgi.

Mis siis toimub?

Maailma inimkonnale peetakse jahti. Globalistide plaan näeb ette 90% populatsiooni hävitamist aastaks 2025. Kui see tundub sulle ebatõene, siis vaata näiteks moodsat Hiina viirust, mis on laboris loodud biorelv. Seda arendati ameeriklaste rahade eest Hiina laboris, mille rajasid sakslased. Kolm majandust juhtivat suurriiki. Me ei hakka siin laskuma sellesse, kuidas saavad karistamatult organisatsioonid luua ja levitada biorelvasid – ja seda maksumaksja rahade eest. See näitab vaid tõsiasja, et antud roimad on kohtusüsteemidest ja riikides kõrgemal.

Kes vastutab?

Me peame mõistma, et ükski organisatsioon või struktuur meid selle eest ei kaitse. Pigem vastupidi – meie enda valitsused on saanud range korralduse  kõiki oma riigi kodanikke v@ktsineerida (loe: hävitada). Selleks ei kasutata mitte viirust, vaid selle “ravimit”. Viirus oligi disainitud selleks, et oleks ettekääne inimesi v@kts1neerida teise biorelvaga, mis on märksa ohtlikum. Seetõttu tehti ka nii suur kampaania selle v11ruse ümber, et külvata hirmu inimeste seas. Kõik meie meediaseadmed olid korraga seda viirust täis ja kuigi inimesed põdesid selle kergelt läbi, on hirmu mapaania jätkunud, et õigustada v@ktsineerimise kohustust. Järgmiste sammudena hakatakse sügisest pasundama ohtlikest variatsioonidest, et suruda veelgi jõulisemalt peale eluohtlik v@kts11n. Ameerika ja Uusmeremaa valitsused on lubanud koguni hakata käima kodudes ukselt uksele, et püüda kinni need, kes ei ole vabatahtlikult lasknud teha omale eutanaasia süsti. Kuna tegemist on viitega surmava mürgiga, siis valitsuste eesmärk on võimalikult suurem enamus ära mürgitada ennem kui selle tagajärjel surnute arv kasvab nii suureks, et seda ei ole võimalik enam varjata. Selleks tehakse kõikvõimalikke kampaaniaid ja rakendatakse sunnimeetmeid ning ähvardamist, et rahvas ära mürgitada. Antud preparaat toimib ka effektiivse steriliseerijana. Ameerika uuring näitab, et 82% rasedatest naistest, kes said vaktsiini esimese kahe kvartali raseduse ajal, katkes rasedus ja laps suri ennem sünnitust.

 Aga see ei ole veel kõik.  Sellele lisandub veel mitu muud taktikat, mille abil püütakse rahvast koomale tõmmata. Maailmas on algamas suur näljahäda. Suurriigid on kaotamas oma põllumajandustoodangut ja puuduvad rahvuslikud reservid. USA kaubandusketid ostavad kokku toiudaineid – laod on täis produkte. Maailmaturu hinnad kasvavad hüppeliselt. USA mitmes osariigis on suur põud, mille tõttu on kariloomad jäänud ilma veeta ja heinata. Maailma suurimad sojatootjad Lõuna-Ameerikas piiravad eksporti põhjustades sellega sööda hinna kasvu ja deffitsiiti. Ka meie maal võib tulla viljasaak üsna kidur seoses ülemäärase veehulgaga mai kuus ja erakordse kuivusega juunis. Ma ei välista, et need kuuma suve põhjustanud ilma anomaaliad on samuti kunstlikult tekitatud selleks, et õigustada “kliimasoojenemise” vastaseid kampaaniaid. Kliimasõjad on käinud maailmas juba aastakümneid. Samal ajal kui meil Euroopas on kuiv põud, kallab vesi Hiinas ja Ida-Venemaal põhjustades uputusi ja mudalaviine.

Samal ajal paljudes riikides võib tekkida olukord, kus toidupoodi lubatakse ainult v@ktsineerituid kodanikke, kellel on võimalik osta piiratud koguses toiduaineid, et nad ei saaks osta toitu mittevaktsineeritutele. Seetõttu on vaja hakata omale kiiremas korras ise toitu kasvatama ja varuma vähemalt aasta jagu toiduaineid. Kuna toidu hinnad lähevad üles, siis toidu varustamine ei saa kuidagi olla kahjulik investeering. Venemaal ja Prantsusmaal juba praegu on kohvikutes ja avalikes asutustes nõutud esitada QR-kood, mis tõendab külastaja vaktsineeritust. Varsti laieneb see nõua ka toidupoodidesse. CNN juht on avalikult öelnud, et v@kts1neerimata inimesi ei tohiks lubada toidupoodidesse.

Nüüd kui suur osa elanikkonnast on v@kts1neeritud, on ühiskonnas tekkinud uued ohud, mis puudutavad kõiki otseselt või kaudselt. Nende preparaatide kõrvalmõjuna esinevad tihti infarktid või insuldid põhjustavad liiklusõnnetusi ja avariiolukordasid erinevates eluvaldkondades. USA’s nimetatakse neid: “vaccidents”. Ogaproteiinide põhjustatud vereklombid ja trombid panevad inimesi tegema kontrollimatuid asju. Järjest enam kuuleb juhtumitest, kus veaautojuht või laevakapten sõidab teelt välja või vajutab gaasile ilma, et suudaks oma keha kontrollida. Sellistes olukordades on igaüks ohus – nii reisijad kui teised liiklejad. Kasvõi võttes arvesse, et kõik lendurid on kohustuslikus korras v@ktsineeritud, paneb see kaks korda ennem mõtlema, kas üldse lennuki peale istuda. Briti lennufirma ja American Air on teatanud, et neil on mitu pilooti v@ktsiinide toimete tõttu töövõimetud ja paljud liinireisid on seetõttu tühistatud. 

Suured ettevõtted teavad, et need preparaadid on eluohtlikud. Nafta kaevandus- ja naftatoodete valmistajad on juba palganud omale värbajad, et asendada kõik v@ktsineeritud töötajad järgmise kolme aasta jooksul. Need ettevõtted ei kavatse  oma tegevust lõpetada vaatamata suurele inimkaotusele.

Aga kuidas hakkab toimima meie ühiskonna süsteem, kui riigiasutuse töötajad on kõik juba v@ktsineeritud. Arstid, medõed, politseinikud ja õpetajad olid esimesed, kes oma süstid kätte said. Sügisest me võime olla tunnistajateks suurtele tagasilöökidele, kus need struktuurid võivad katkestada või koguni lakata töötamast personali puudumise tõttu. Siis peab igaüks meist ise hakkama saama ja selleks tasub valmis olla. Meie lapsed on juba koduõppega harjunud. Nüüd tuleb veel läbi mõelda, millised rohud ja vahendid peavad kodus olema, et iseseisvalt esmaabi osutada ja vajadusel oma lähedasi tohterdada, sest lisaks personali probleemidele ootab haiglaid ees suurem kriisilaine v@ktsineeritute poolt, kes kannatavad erinevate kõrvalmõjude käes.

Mida sina saad teha sellises olukorras ja kuidas selleks valmistuda? Kõige tähtsam ülesanne on jääda ellu. Meil tuleb see hull aeg lihtsalt üle elada ja võimalikult mugavalt. See tähendab, et me peame olema terved, söönud, soojas ja turvalises kohas. Igaüks meist saab praegu selleks valmistuda. Nii nagu meie esivanemad olid harjunud mõtlema suvel talve peale, et olla külmaks valmis, nii pead ka sina praegu läbi mõtlema kõik need vajaminevad vahendid ja toiduained, mida sul tarvis läheb. Esmaabivahendid on hädavajalik varustus selleks, et saada hakkama ilma haigla abita. Samuti peab olema piisavalt vitamiine ja mineraale, et su keha oleks terve ja tugev. C0vidi peamine haigestumise põhjus näiteks on olnud kogu maailmas D-vitamiini puudus. Seepärast see haigus taandub suveperioodil, kuna meil kõigil on ligipääs päikesevalgusele, mille abiga keha ise toodab D-vitamiini. Toiduvaru peab olema selline, et sa elaksid üle olukorra, kus poed pannakse kinni – tõenäoliselt 18’ks kuuks. See tundub ulme, aga juba praegu on poed kokku ostmas  massiliselt toiduaineid, et hoida tooteid lettidel, kuna nähakse suuri kõikumisi tarneahelates ja toiduainete hindades. Aastane toiduvaru tundub väga suur väljaminek, aga ma olen välja arvutanud, et minu toitumisharjumuste juures piisab 100€-st, et varustada end hädavajalikuga nii, et ma aasta aega ei peaks nälga tundma. Kui poed peaksid sulguma, tuleb koheselt ka hakata omale toitu kasvatama, et mitte kogu reservi ära kulutada. Selleks tuleb praegu varuda seemneid ja vilja. Isegi talvel saab kasvatada endale toitu. Kõige effektiivsem viis selleks on idandamine. 2-3 päevaga saab viljast idu, mis on täis vitamiine ja kasvuhormoone – see on elus toit, mis hoiab sindki elusana. 

Kui sa soovid seda aega üle elada, pead mõtlema ka enda asukohale, sest kui poed lähevad kinni või elekter võetakse ära, muutuvad linnad väga ohtlikeks paikadeks. Mõne nädalaga võib linnaelu muutuda nii metsikuks, et pudel vett võib maksta inimese elu. Seetõttu ellujäämiseks soovitan leida omale maakoht, kus on kaevuvesi ja aiamaa. Kuhu vajadusel saab midagi istutada ja kasvatada. Kütus ei pruugi samuti jääda kättesaadavaks, seetõttu tuleb juba preagu läbi mõelda alternatiivsed liikumisvahendid, et need otsused ei jääks viimasele minutile. Samuti soovitan läbi mõelda, mis on need vahendid, mis lähevad hinda, kui selline olukord peaks juhtuma. Elektrooniline raha lakkab eksisteerimast kui elekter välja lülitatakse. Samuti ei ole krüptorahast siis enam mingit kasu. Hinda jäävad, nagu alati väärismetallid. Nende hinda on alla surutud aastakümneid. Tõenäoliselt tõuseb hõbeda ja kulla hind 100-500 korda! Aga peale selle saab olema kõrge väärtus ka näiteks soolal või tööriistadel. Suhkur on väga tugevat sõltuvust tekitav aine. Korraga kui inimestel ei ole enam ligipääsu magusale, on nad nõus tegema ükskõik mida, et seda saada. Praegu on neid aineid veel külluses. Samas nii suhkrut kui soola läheb vaja konserveerimiseks. Mõelge läbi kõik hädavajalikud abivahendid, mida teil läheb tarvis, kui poodi enam asja ei ole või peate hakkama saama ilma elektrita. 

Samuti soovitan sul külastada oma lähedasi, kes on ennast juba v@kts1neerinud, sest raske on öelda, kui kaua sa neid veel elusana näed. Selleks ma olen loonud ka Surmalaagri, kus nii mehed kui naised saavad õppida, kuidas surmaga leppida ja kuidas surijat toetada või kadunukest teise ilma ära saata.

Me ei tea, kui hulluks see olukord läheb. Seetõttu on raske ennustada, kas kõiki neid ettevalmistusi läheb tarvis ja ma loodan, et mitte. Aga kui ma kuulan poliitikuid ja globaliste rääkimas uuest maailmakorrast ja suurest restardist, siis need ei ole tühipaljad sõnad. Nende sõnade taga on suur plaan allutada inimkond oma nõudmistele. Selle kohta saab täpsemalt lugeda nende käsiraamatutest, kus on kirjas kõik piirangud uues ühiskonnas. See plaan jätab inimesed väga kidurasse seisu ja loota saab siis ainult endale. Seetõttu teatud ettevalmistused ei ole täna üleliigsed. Võib olla just tänu neile JÄÄD SA ELLU!!

2 kommentaari “Jää ellu!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s