Vaatamata aastakümnete pikkusele sõjaväe arendamisele Eestis ja meie meeste koolitamisele, oleme hetkel täiesti kaitseta ja haavatavad uut liiki relvastuse vastu. Kõik need kulutused sõjaväe tehnikale ja koostöö NATO’ga on olnud meie rahva kaitse seisukohalt mõttetud. 

Selle asemel, et kaitsta meie riiki, on sõjavägi saadetud koos liitlastega vallutama võõraid maid, tapma inimesi ja hävitama linnasid, mis on meist nii kaugel, et need ei saanud meid kuidagi ohustada. Meie enda maa on jäänud seejuures täiesti kaitseta. Meil puudub isegi piirivalve. Piirid on avatud  ja siia saavad sisse rännata ükskõik millised võõrliigid ükskõik milliste kavatsustega. Ja kuigi mul ei ole isiklikult midagi nende teiste rasside vastu, siis nüüd me oleme andnud neile põhjuse kätte maksta selle eest, et me ise oleme nende kodud hävitanud. Olen sellel teemal varem siin blogis kirjutanud, aga tänaste uudiste valguses tuleb see teema taas päevakorda ja veelgi teravamalt, kui kunagi varem. 

Nimelt meie “Liitlane” on teinud väga reeturliku sammu, et võimendada rahvusvahelist konflikti kogu maailmas. USA võltspresident andis käsu kutsuda kõik oma väed välja Afganistaanist, jättes endast maha tohutul hulgal sõjaväe varustust. Ameerika sõdurid läksid sõjatandrilt – kaks kätt taskus ja jätsid vastasele üle 600 000 relva, soomustehnikat, helikoptereid, öövaatlusseadmeid ja muud sõjavarustust umbes 36 miljardi dollari väärtuses. Nüüd saavad kohalikud end hambuni relvastada, et mitte keegi enam sinna oma nina ei näitaks. Samuti kasvab relvaäri mustal turul üle kogu maailma. Jääb ainult loota, et need samad väed ei hakka korraldama vastu vallutus- või kättemaksuretki oma vallutajatele. Meie sõdurite saapad on tallanud Afganistaani maid juba üle 30 aasta. 

Pange tähele lennuki numbrit – See on vihje sellele, et 11. septembril on taas tulemas võlts katastroof.

Pildi allikas: https://www.trtworld.com/asia/us-air-force-human-remains-found-in-landing-gear-of-flight-from-kabul-49267

Selline käitumine USA poolt tuletab mulle meelde lugu, mida ma kuulsin ühelt Chicago afroameeriklaselt, kes kasvas üles oma linna getos. Ta rääkis, et tema lapsepõlves juhtus tihti selliseid asju, et üleöö tekkisid tänavale relvakastid, kus olid moodsad relvad ja laskemoon sees. Need toodi sinna öösel kellegi poolt ja hommikul sai kohalik elanikkond omale sealt uusi mänguasju valida. Tema jaoks oli see normaalne, et temal või ta sõbral oli näiteks UZI mini-automaat, millega mängiti. Sellised mängud kestsid aastakümneid, kuni poisist sirgus mees ja ta kolis Las Vegasesse. Seal otsustas ta soetada omale ametlikult relva ja läks selleks relvapoodi. Tema suureks imestuseks neid relvi, mida ta ette luges, poes ei müüdud. Need olevat haruldased relvad, mida tavatarbijatele ei müüda. Samas tema mängis selliste automaatidega juba lapsest peale. Siis tekkis tal küsimus, miks ja kuidas need relvad sinna tänavale said? Samuti aasta tagasi kasutas LA. politsei sellist taktikat BLM mässude õhutamiseks, paigutades euroalustega telliskivisid tänavatele, et demonstrantidel oleks, millega poodide vitriine lõhkuda ja sisse murda. 

Selline vägede väljatoomine USA poolt tuletab mulle meelde, kuidas sarnaselt käitus Nõukogude Liit meie maal. Siis kui meie 30 aastat tagasi nõudsime suveräänsust ja Moskva poolt saadeti tangid meie tänavatele, õnnestus osapooltel kokk leppida, et Venemaa loobuks Eesti ja kogu Baltikumi okupatsioonist. Sellele järgnes Vene vägede järsk lahkumine meie territooriumilt. Maha jäeti endast sõjaväelinnakud ja varustus. Venemaa isegi pakkus meile, et jätab maha kogu relvastuse ja soomukid (va. tuuma raketid), aga Mart Laar oli selle vastu ja enamus relvastusest võeti endaga kaasa. Leedu valitsus otsustas teisiti ja neile jäi korralik relvastus riiki, mille peale nad ehitasid üles oma kaitsevõime. Meie riik pidi aga minema Iisraeli jutule, et osta juutide käest oma esimesed automaadid ja kahurid. 

See oli Nõukogude Liidu kui suure impeeriumi lõpp. Kõik teadsid selleks hetkeks, et NL päevad olid loetud. Täna on USA samas olukorras. Nad ei suuda hoida oma hallatavat territooriumi mitte ainult Afganistaanis, vaid ka enda kodumaal. Samuti naftadollar on lähenemas hüperinflatsioonile, nagu see juhtus vene rublaga. Mitmed osariigid plaanivad juba referendumeid, et end välja hääletada Ameerika Ühendriikide koosseisust ja olla suveräänsed vabariigid, nii nagu seda tegime meie omal ajal. 

Ja ma täiega mõistan neid osariike ja inimesi, kes soovivad välja pääseda sellest demokraatlikust (loe: deemonlikust) koonduslaagrist. Selle etteotsa on võltismise teel pandud pukki mentaalselt ebaterve käpik, kes tegeleb avalikult riigireetmisega. Näiteks andis ta välja käsu süstida biorelvaga kõiki oma riigi sõjaväelasi. Ei ole ka saladus, et tema perekond saab toetusi Hiina kommunistlikult parteilt. Ja viimane räme riigireetmine tema administratsiooni poolt oli kõigi oma kodanike ja liitlaste, kes jäid Afganistaani, nimekirjai üleandmine Talibanile. USA president andis vaenlastele oma riigi teenistujate ja liitlasesindajate kontaktid. Hambuni relvastatud vastasele anti võimalus kätte maksta ja õhutada sellega suuremat konflikti. Tõenäoliselt on ka meie kaasmaalasi selles mustas nimekirjas. Talibani terroristid müüvad mustal turul Ameerika relvasid. Kuidas me kavatseme neid inimesi sealt koldest nüüd päästa? Kas see pole siis riigireetmine? Kas selline on meie liitlane?! Kelle poolt me oleme? Kes on siin terrorist?

Aga märksa suurem reetmine on aset leidmas meie enda maal. Ja selle vastu ei aita isegi tankid mitte. Uue ajastu relv on nii salakaval, et sõjavägi on siin jõuetu. 

Meie oma valitsus kulutab maksumaksja raha (loe: sinu raha) surmava biorelva sisseostmisele ja selle levitamisele rahva seas. Kõik need kampaaniad ja võltsuudised, mida makstakse kinni riigi varadest, toidavad farmaatsia korporatsioonide kasumit meie inimeste elude hinnaga. Ja kui sellest on vähe, siis on mindud ka meie laste elude kallale. Laste “k@itsesüstimine” biorelvaga ei ole muud kui ohvritoomine saatanale. Rahvusvahelisest teadusest on saanud satanistide kultussekt, mis kihutab pettusega inimhinged otse põrgusse ning samuti toob põrgu maa peale. Selleks kmõned aastad tagasi ehitati “teadlaste” poolt põrguväravad nimega Cern

Aga tulles tagasi meie laste juurde, siis nende süstimine ei ole mitte kuidagi õigustatud. Ükski meie laps ei ole surnud selle haiguse kätte, aga v@kts11ni tõttu võivad surra paljud. Need kes ellu jäävad, saavad olema viljatud. Praegu juba spermapank ei soovi v@kts1neeritute spermat, kuna see ei ole enam võimeline viljastama. Samuti ei ole olnud juhust, et lapsed seda v11rust levitaks. Rootsi näite puhul võib kinnitada, et kõige suurema pandeemia ajal olid koolid avatud ja lapsed käisid talv otsa koos koolis. Haigestumiste arv ei ületanud teisi riike, kus õpilased olid koduarestis. Pealegi selle viiruse läbipõdemine laste seas on enamasti sümptomiteta, ehk neid see haigus EI OHUSTA! Samuti on tõestatud, et lapsed ei levita viirust kui neil puuduvad sümptomid. Levitamiseks peab keha olema viirust täis, aga siis tegeleb keha viirusega võitlemisega. Sellega kaasneb palju lima väljutamist ja palavik. Need on selged sümptomid haigestumisest. Selle kohta võite kuulata professor Michal Yeadoni selgitusi, kes on astunud välja, et paljastada tõde. Meil aga korraldatakse kampaaniaid ja lapsi ostetakse odavate kingituste ja nänniga, et nad osaleksid selles globaalses genotsiidis. Lõpetage see hullumeelsus, päästkem meie lapsed!

Enam pole aega.

Kõik need ajakirjanikud, ametnikud, meditsiinitöötajad ja politseid, kes antud saatanlikku plaani teadlikult või mitte teadlikult ellu viivad ja toetavad, on selles kuritöös kaasosalised ning nende kätele jääb igaveseks laste veri. Sellest needusest ei päästa isegi SURM… 

Ja kus on meie KAITSEVÄGI?!

PÄÄSTKEM MEIE LAPSED!!

Üks kommentaar “Nõelaga tanki vastu

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s