Kas soovite tuua oma suhtesse suuremat lähedust ning mõistmist? Avastada oma armsamat uuest küljest ning pühendada aega vaid teineteisele? Kui tunnete, et tavalised spa- nädalavahetused ei suuda pakkuda täit lähedust ning vahel jääb puudu oskusest oma kallimale naudingut ning tähelepanu pakkuda, siis sel nädalalõpul ühendame mõnusa olemise koos naudingutega.

Me sõidame Saaremaale, kus ootab meid väga hubane ja suur villa koos joogasaalide, saunade ja basseiniga. Seal toimub nädalavahetus massaaži koolituste, saunarituaalide ja mõnusate meeli paitavate pidustustega, lisaks tervislik ja mõnus taimetoit ning lummavad helid. Õpime kuulma oma partnerit, väljendama oma soove, tunnetama ja kogema puudutuse imelist tervendust.

Mehe ja Naise suhe armastajatena voolab vabalt kui mõlemad on täidetud. Sellest imelisest armastuse voost saavad toidetud lapsed, perekond. Seda nektarit jätkub ka sõpradele ja ühiskonnale laiemalt. Töö voolab takistusteta ja enegiat jagub. Sest armastus on kõikjal ja jätkub külluses kõigile. See püha graal tuleb vaid osata täita.

Sel korral kutsume teid Saaremaale, et üheskoos astuda uus samm läheduse poole. Naudime imelist sügiselist Saaremaa loodust, õpime puudutust ja massaazi. Teeme joogat ning viime läbi põnevaid veeteraapiaid. Keha paitab maitsev taimetoit. See on meie järjekorras 6. paaripraktika kohtumine, mida soovime tähistada huvitavate massaaži tehnikatega.

Sel nädalavahetusel saavad mehed õppida yoni massaaži ja naistele näitame lingami massaaži saladusi. Lisaks teeme watsu tehnikat soojas basseinis ja loome maagiat saunarituaalidega. Õdusa õhkkonna loome väikese intiimse grupiga ( ainult 5 paari ).

Igorist

Mina olen õppinud tantra massaaži parimatelt õpetajatelt, kes on sertifitseeritud koolitajad. Olles omandanud need tehnikad, olen praktiseerinud neid juba viis aastat ning sellest on välja kasvanud täiesti uued ja huvitavad tehnikad, mis on unikaalsed ja väga efektiivsed. Klientide tagasiside on olnud positiivne. Nende elukvaliteet on paranenud. Suurenenud on ühendus kehaga. Armuelu on saanud uue tähenduse. Keha on muutunud sensuaalsemaks ja orgastiliseks. Ja tagasi on tulnud elurõõm.

Ma soovin, et rohkem inimesi saaksid selle kogemuse ning muudaksid oma elu maagiliseks rännakuks, kus kõik tunded on lubatud. 

Bellast

Bella on omandanud Teadliku Seksuaalsuse Terapeudi koolituse Jaya Shivani juures ja samuti täiendanud end erinevate väekate õpetajate juures. Õppinud homöopaatiat ja ajurveedat. Bella töötab terapeudina Helsingis ja Tallinnas, pakkudes massaaže ja leebe bioenergeetika kehatöö teraapiaid.

Asukoht: Varpe küla, Saaremaa

Asukoht kaardil

Majutus:
Majutust pakub imeline ja südamega loodud joogatalu. See on privaatne maja kauni looduse rüpes. Majutus toimub jagatud ruumis, kuhu mahub 3 paari. Pesad on eraldatud kangaga. Privaatne majutus tubades on 2 paarile.
Privaatse toale lisandub lisatasu 50 eur.

AJAKAVA:

reede, 18. september 2020

18:00 – Kogunemine

19:00 – Õhtusöök

20:00 – Avatseremoonia kakaoga

21:00 – Gongi kontsert

laupäev, 19. september 2020

09:00 – Chi gong ja meditatsioon

10:00 – Hommikusöök

11:00 – Püha ruum ja teadlik puudutus

13:00 – vaba aeg / ülesanne paaridele

14:00 – Lõunasöök

15:00 – yoni massaaž

18:00 – Õhtusöök

19:00 – Saunarituaal

pühapäev, 20. september 2020

09:00 – Jooga ja tee

10:00 – Hommikusöök

11:00 – Vabastav tants

12:00 – Lingami massaaž

14:00 – Lõunasöök

15:00 – Lõputseremoonia

16:00 – Asjade pakkimine

Rohkem infot leiab Facebookis.

Hind: 300 eur/ inimene, paar 600 eur.
Hind sisaldab majutust,
toitlustust ning kõiki praktikaid.
Registreerimiseks kirjuta meile:
earthchild.rikk@gmail.com

Ruumi loovad ja hoiavad Igor ja Bella

Kui see kord ei ole sul võimalik meiega liituda või jäid plaanide tegemisega hiljaks, siis edaspidi leiad meie sündmuste kohta infot meie uuelt lehelt Siit.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s