Valmis on saanud minu teine raamat. See on minu luuletuste ja laulude kogumik “MANTRA”. Siia on kokku kogutud minu parimad teosed kolmes keeles. Kirjutan luulet nii eesti vene kui ka inglise keeles. Raamatus on palju armastust, kirge ja kaasaegse elu peegeldust. Paljud luuletused on väestatud maagilise energiaga ning töötavad, nagu mantrad. Valides sellest oma lemmikud read ja korrates neid endale iga päev võid kergesti muuta oma reaalsust paremuse poole.

Mul on hea meel seda teost nüüd Sinuga jagada. Võid tellida selle kas endale või oma lähedasele kingituseks.

Raamatu tellimiseks täida ära allolevad väljad, et saaksin sulle raamatu postitada.

Raamatu trükiversioon maksab 7.77€ Need kolm numbrit aitavad sul täita kõik sinu soovid ja minul aitavad nad luua veel enam ilu siia ilma koos oma tütardega. Iga ostetud raamatu eest istutan Saaremaale ühe uue puu tuleval aastal.

Maksta saab ülekandega:

Igor Skalkin FI13 3939 0062 5577 15

või Paypali teel aadressile:

iskalkin@gmail.com

Elektroonilise ehk e-raamatu hind on 5€.

Ma olen valinud luulevormi oma info edastamiseks just selle pärast, et luule aitab mul sõnumi kokku pakkida nii, et see oleks lühike ja meeldejääv. Tänapäevases kiires ja inforohkes keskkonnas ei ole alati aega süveneda pikkadesse analüütilistesse tekstidesse. Selle asemel võib valida minu raamatust mõne lehekülje ning leida sealt just õiged read oma päevaks. See võib olla kas armastusest pulbitsev serenaad või sügava tarkusega vaimne õpetus. Iga luuletus muudab sinu reaalsust teatud moel, ilma et sa seda kohe märkaksid.

Raamat on kirjutatud kolmes keeles, sest ma ise viibin kolmes erinevas keeleruumis. Vastavalt sellele, millises keelekeskkonnas ma parasjagu olen, hakkan alla laadima selles keeles luuletusi. Eestlastena oleme harjunud õppima teiste rahvaste keeli, kuna olles väike rahvas, peame rohkem oma suurte naabritega suhtlema. Selle raamatu mõistmiseks kõigis kolmes keeles leiab inimesi vaid eestlaste seas. Siiski on siit raamatust lugemist paljudele rahvastele üle Maailma.

Selle raamatu paksus on 80 lk. (trüki versioon) ning siin on kokku 76 luuletust ja üks illustratsioon raamatu kaanel. Esikaanel olev mandala on joonistatud käsitsi suures tingimusteta armastuse seisundis. Illustratsiooni autoriks on minu kadunud hingesugulane Elise Dallemagne Belgiast. Selline raamat sobib hästi kingituseks oma kallimale inimesele või heale sõbrale.

Anna oma panus meie uue folkloori loomisele ning naudi neid kauneid ridu kas omaette või jaga neid oma inimeste ja lastega.

TÄNAN SIND!

10 kommentaari “MANTRA

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s