Kas eesnahk on vajalik?

Milleks on meestel eesnahk? Esmapilgul nii tühine ja mõttetuna näivat kehaosa on peetud nii ebavajalikuks, et seda hakati juba imikueas meestel eemaldama. Juskui looja oleks eksikombel mehele üleliigse nahajupi peenise otsa riputanud. Seda “looduse eksimust” parandatakse ulja visadusega veel ka tänapäeval ja tundub, nagu mitte kellelgi ei ole tekkinud küsimust, milleks see eesnahk siiski loodud on ja miks seda nii visalt ära lõigatakse meeste peeniste otsast.

Peenise eesnahk on oluline osa peenise ehitusest, mille on mitu vajalikku funktsiooni. Selle puudumine ei muuda mitte ainult mehe elu vähem nauditavaks, vaid avaldab mõju ka naise heaolule ning kogu ühiskonnale tervikult. Kui uurida eesnahka lähemalt, siis saab ruttu selgeks, et see on naha volt, mis venib pikemaks kui peenis on kahanenud. Selles olekus täidab eesnahk kaitse funktsiooni, et katta mehe kõige tundlikumat osa – peenise pead ja selle kaela. Kui eesnahk eemaldatakse, siis ei kaitse enam miski seda äärmiselt tundlikku osa peenisest peale aluspükste, mis hõõruvad peenise pead nii kaua, kuni sellel kaob igasugune tunnetus. Julgelt võin väita oma kogemusest, et 90% mehe naudingust pärineb just sellest piirkonnast. Nii, nagu naine võib saada orgasmi pelgalt kliitori stimuleerimisest, nii saab ka mees kogeda orgasmi peenise pea ja kaela puudutamisest. Kui aga peenise tundlikkus on eesnaha puudumise tõttu madal, siis naudingu saamiseks teeb mees oluliselt rohkem pingutusi ja rammib naist seksi ajal täiest jõust. Naise jaoks ei ole see alati meeldiv kogemus. Selleks, et nautida sellist seksi, peab naine olema ülimalt erutatud, mis on üldjuhul võimalik vaid pärast pikka ja korralikku eelmängu. Tänu eesnahale saab mees rahuldust hoopis vähesemast stimuleerimisest. Lisaks sellele on mees võimeline tunnetama naist seest poolt palju peenemalt. Tema riist leiab kergelt üles kõik sopid ja elundid naise sisemuses ning hea koostöö tulemusena saavad partnerid kogeda palju põnevamaid ja nauditavamaid orgasme ilma suurema rabelemiseta.

eesnahk - 1

Teine väga oluline roll sellel voldil nii mehe kui naise jaoks on naha varu, mis lubab peenisel kasvada oma täies pikkuses. Eesnahk on leitav ainult siis, kui peenis on kokku tõmbunud. Siis kui mehe suguelund on erektsioonist kõva, et ole eesnahast enam jälgegi. See tähendab, et kogu see volditud nahk kulub ära kõvastunud peenise katmiseks. Mehe peenis suudab paisuda kuni neli korda suuremaks ja selleks kulub palju nahka, et täissuuruses riista katta. Isegi eesnahast tuleb puudu. See on nii pingul mehe riista ümber, et muutub venides üliõhukeseks ja väga tundlikuks. Kui aga eesnahk ära lõigatakse juba väga noores eas, siis organismi arenedes ei saa peenis kasvada pikemaks, kui seda võimaldab tema naha varu. Seetõttu on ilma eesnahata peenis pea kolmandiku võrra lühem oma algupärasest potensiaalist. See on kurb uudis nii mehele kui ka tema partnerile, sest tahame me seda või ei, aga suurus loeb!

Kolmandaks võib vaid ette kujutada, milline trauma see kehale on, kui sellest lõigatakse tükk küljest ära – ja veel nii olulise kehaosa küljest. Noor organism talletab endasse kustumatu valu ja šoki, mida tekitatakse eesnaha eemaldamisega. Sellest hetkest peale kannab kannatanu endaga kaasas seda rasket valukeha, millest on peaaegu võimatu elu jooksul vabaneda. Ma olen kohanud mehi, kes häbenevad oma rista ja püüavad seda igatpidi varjata, kuna sellel puudub eesnahk ja on isegi näha õmblusjälgi, mis on tekitatud eesnaha eemaldamisel ja millest on jäänud armid. Palju sügavamad armid jäävad aga keha mälusse alateadvuse tasandil ja neile jälile saada on üsna raske, kuna trauma on tekitatud nii noores eas.

Miks siis tänase päevani sooritatakse sellist halastamatut roima meestele üle kogu maailma? Ja miks lapsevanemad sellega jätkuvalt nõustuvad, et nende pojad niimoodi sandistatakse? Ma ei hakka siin arutlema usuliste arvamuste üle, kuigi minu jaoks ei õigusta üks usk rikkuma midagi, mis on juba looja poolt loodud. Siiski ma näen selles julmas vandenõus kasusaajaid kapitalistlikus ühiskonnas. Nimelt kui te kujutate ette meest, kelle riist on kolmandiku võrra lühem kui peaks olema – tema au ja uhkus ei ole enam täisväärtuslik ja põhjustab alaväärsuskomplekse nii naiste kui sookaaslaste ees. Selline mees hakkab kompenseerima oma lühikest pügatud peenist ja alaväärsuskompleksi erinevate materiaalsete hüvedega. Need on tavaliselt need mehed, kes ostavad omale keskmisest suurema auto ja maja, et näida suurem kui tegelikult on. Samuti peavad nad oma kallima hoidmiseks rohkem pingutama. Kui mees ei suuda oma naist piisavalt rahuldada, hakkab ta tegema kalleid kingitusi ja muud moodi armastust välja teenima. Selline käitumine on vaid vesi kapitalistlikule veskile, mis õhutab meest ostma veel suuremat autot, maja, jahti, grilli, voodit, telerit jne. Sellist ületarbimist võib palju kohata näiteks USA’s, kus eesnaha eemaldamine on väga levinud. Seal maal tehakse seda operatsiooni igale teisele Ameerika mehele. Samas alateadvuses jääb alles see ebatäiuslikkuse tunne ja sellele lisandub hirm jääda oma kallimast ilma ning häbi teiste ees oma välimuse pärast. Need tunded tekitavad omakorda klammerdumist partnerisse ja ebaterveid suhteid paaris. Tulemuseks on purunenud abielud, petmised ja lahutused. Kõik need mured ühe pisikese nahajupi pärast. Kas pole mitte liiga palju kaalul, et järgida seda aegunud ja põhjendamatult julma traditsiooni?

Meestel, kes on selle operatsiooni üle elanud, soovitan alustada lingami massaažiga, mis saab taastada peenise tundlikust ning õppida ise yoni massaaži, et olla täisväärtuslik partner oma kallimale.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s