e. Kuidas Tantra Hip Hop Festivalile viidi?

Sel aastal me tegime ajalugu. Siiani oleme tutvustanud tantra elustiili inimestele, kes on selleks valmis. Need on tavaliselt need tegelased, kes on juba teinud joogat, tantsu või vabastavat hingamist vms. Inimesed tulevad tantrasse siis kui nad soovivad kogeda enamat. Meie aga läksime Meriliniga festivalile, kus inimestel on hoopis teised huvid. Need on noored, kes on tulnud kokku, et teha tutvust räpiga, võtta üheskoos napsu, harjutada oma riimiseadmisoskust ning leida omale ööseks telgikaaslane.

Meie panime ka oma telgi püsti tänavusele Hip Hop Festivalile eesmärgiga tutvustada noortele tantrat. Algul oli meie telk tühi. Kõik käisid kaarega mööda ja imestasid. Meil olid punased vaibad maas, padjad ja madratsid ning õdus muusika meelitasid väsinud pidulisi lesima ja puhkama. Õhtul hakkasid saabuma esimesed julged huvilised. Enamasti olid need noored, kes tundsid huvi seksuaalsuse ja tantra vastu. Suuremal osal külalistest ei olnud tantrast vähimatki aimu. Rääkisime suhetest ja armuelust ausalt ja otsekoheselt. See tekitas külalistes huvi ja usaldust. Veidi napsused noormehed olid üsna avatud jagama oma väljakutseid armu- ja suguelus.

40684776_1019638058224099_6540381880590532608_n
Pärast, kui väljas läks juba pimedaks, kujundasime oma telgi ümber tantsusaaliks, mida valgustasid küünlad ja kaunistasid erivärvides baldahhiinid.

Tantsisime ja mängisime hiliste õhtutundideni. Kui pealava oli lõpetanud ja tantsutelk oli jäänud vaikseks, oli meie telk festivali viimane peopaik, kus unetud räpparid kokku said. Seadsime üheskoos riime, pidasime battleid ning elasime kaasa meie artistidele, kuni tulid turvamehed ja keerasid meie muusika kinni. Selle peale otsisin välja oma kaasaskantava kõlari ja pidu läks edasi kuni hommikuni välja. Veel kell 7 hommikul väsimatutele pidulistele vastama eluliselt tähtsatele tantra küsimustele.

Kokkuvõttes oli see vägev kogemus, mis and is mulle julgust rääkida avalikult inimestega suhetest ja seksuaalsusest. Meil on kõigil tegelikult sarnased mured, olenemata sellest, kas kanname nokamütsi ja laiasid pükse või riietume valgesse linasesse rüüsse. Järgmisel päeval peale festivali sain veel sellise sõnumi ühelt meie telgi külaliselt:

“Tere. Tahaksin teid tänada mõnusa rännaku eest hiphop festivali tantratelgis. Mõjud kestavad siiani. Olete te veel kuskil lähiajal toimetamas? “
Jaan

See ja veel mitmed teised tagasisidemed annavad meile põhjust minna sellele festivalile ka järgmisel aastal. Kohtumiseni Hip Hop Festivalil!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s